14 листопада 2012р. напередодні Міжнародного дня інвалідів, м.Умань

14.11.2012р. голова та члени м/р МСЕК №3 приймали активну участь у заходах присвячених міжнародному дню інваліда . Управліннями праці та соціального захисту населення м. Умань та громадськими організаціями інвалідів було проведено спільне засідання ради у справах інвалідів та координаційної ради у справах соціального захисту населення, за участю голови м/р МСЕК №3 Петрової В.О., та лікаря-реабілітолога Пищик М.А.


 

Присутні заслухали виступ про стан надання медико — соціальної експертизи реабілітаційної допомоги населенню м. Умань. Під час обговорення були висунуті пропозиції членами громадських організацій у справах інвалідів щодо спрощення системи оформлення корекції довідок (по слуху, по зору) .
Співпраця громадських організацій у справах інвалідів , співпрацівників управління праці і соціального захисту населення, була високо оцінена головою ради у справах інвалідів .
Порядок денний заходу:
1.Інформація про стан виконання міської Програми «Безбар’єрна Умань» та проведену роботу що до забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення в місті . Доповідач: Начальник головного управління праці та соціального захисту населення
Кучер Г.М., заступник головного лікаря УМЛ Козлова В.Ф.
2. Співпраця медико-соціальної експертної комісії з управлінням праці та соціального захисту населення у сфері реабілітації.
3. Виступ голови уманської ВТПО УТОС з питань виконання індивідуальних програм реабілітації інвалідів з вадами зору.
При обговоренні проблемних питань були внесені пропозиції щодо покращення оформлення повернених на МСЕК індивідуальних програм реабілітацій при переогляді інвалідів або при закінченні терміну дії та необхідності оформленні нової (своєчасно проставляти інформації про своєчасне забезпечення технічними засобами та терміни її використання, вносити інформації про проведення відновного лікування в умовах реабілітаційного центру та санаторно – курортне лікування ).
4. Покращити при складанні плану реабілітаційних заходів оформлення пункту про трудову реабілітацію, враховуючи інформацію надану в ф-21, виданої в центрі зайнятості. Спростити видачу направлень на МСЕК Ф-088/о для інвалідів та їх представників для оформлення індивідуальної програми реабілітації.