10-річчя Черкаського осередку всеукраїнської громадської організації жінок-інвалідів «Донна»

        7 квітня 2017 року відбулось урочисте відзначення  10-річчя Черкаського осередку всеукраїнської громадської організації жінок-інвалідів «Донна», які здолали страшну хворобу – рак молочної залози. Допомагає в боротьбі з наслідками цієї хвороби черкащанкам Людмила Краєва – голова Черкаського осередку, яка свого часу також перенесла онкологічне захворювання, але зуміла  згуртувати навколо себе однодумців  та допомагати іншим не впасти духом та щоденно доводити , що рак – це не вирок.

      Привітання  з першим ювілеєм організація приймала  від наставниці та засновниці  Всеукраїнського об᾽єднання “Донна” Лариси Ященко,   заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослава Березаня, директора Департаменту соціального захисту ЧОДА Руслана Чикало, заступника начальника Департаменту соціальної  політики  ЧМР  Валентини Литвинович, заступника головного лікаря  КЗ  “ЧОЦ МСЕ ЧОР” Світлани Макаренко, завідувача мамологічним відділенням Черкаського обласного онкологічного диспансеру Олега Тюріна, представників громадських організацій, засобів масової інформації, інших не байдужих краян.

       В цей святковий день, концертна програма, яка була представлена жінками організації «Донна», ще раз довела, що бар’єри існують лише в уяві. Тому вислів «Всі різні, але рівні» набуває актуальності для людей з інвалідністю, які прагнуть досягти високої мети!