Курси інформації та стажування з актуальних питань організації медико- соціальної експертизи, реабілітації хворих та інвалідів для голів та лікарів лікарсько- консультативних комісій, лікарів загальної практики – сімейної медицини.

     На базі  Комунального закладу «Черкаський обласний центр медико- соціальної експертизи Черкаської обласної ради»  було проведено чергові 36- годинні курси інформації та стажування з актуальних питань організації медико- соціальної експертизи, реабілітації хворих та інвалідів для голів та лікарів  лікарсько- консультативних комісій, лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Вступне слово Заступника начальника Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Найдана О.В. на відкритті курсів.

      Цього року  його слухачами стали 54 лікарі, які прагнуть професійної досконалості. Вони  мали змогу розширити свої знання з  правових аспектів діяльності служби медико- соціальної експертизи, захисту прав лікарів, з основних законодавчих документів у сфері медико-соціальної експертизи та реабілітації інвалідів, з медико- соціальної експертизи учасників та постраждалих внаслідок  АТО, постраждалих під час Революції Гідності, з медико — соціальної експертизи, встановлення ступеню втрати професійної працездатності внаслідок аварії на ЧАЕС, з медико- соціальної експертизи та комплексної реабілітація інвалідів при серцево-судинних захворюваннях, ЧМТ, захворюваннях периферичної нервової системи, очній патології, новоутвореннях, туберкульозі та СНІД, з  медичних показань на право одержання інвалідами спеціального автотранспорту та протипокази до керування ним, з порядку складання  ІПР, контролю  за виконанням  реабілітаційних заходів.  

Вступне слово Начальника управління організації надання медичної допомоги дорослому населенню бухгалтерського обліку та кадрової роботи Департаменту охорони здоров`я ОДА Кошової Л.М. на відкритті «круглого столу» 

      Лікарі, які були присутні на курсах, мали змогу стати  учасниками “круглого столу” на тему : «Питання соціального захисту учасників та постраждалих внаслідок АТО» за участю представників громадських організацій учасників АТО області.  

     Також  курсанти  отримали інформацію про новий вид реабілітації – інклюзивний туризм, поспілкуватись з Головою представництва ВСГО «Конфедерація інвалідів» в Черкаській області  Каштаном С.М. та переглянути мотиваційне відео про мужніх та незламних людей з інвалідністю.

       По закінченню лекційного курсу для його слухачів було проведено тестовий контроль та вручено сертифікати  про участь.

     З кожним роком  курси інформації та стажування з актуальних питань організації медико- соціальної експертизи, реабілітації хворих та інвалідів стають все більш насиченими практичною та прикладною інформацією. Їх організатори та викладачі  працюють у режимі постійного оновлення інформації, пошуку інноваційних підходів до викладання лекційного матеріалу, спрямовують свої зусилля на те, щоб забезпечити слухачам якісне навчання в максимально зрозумілій  формі.